Salon, pokój dzienny

Współczesny salon lub pokój dzienny jest silnie przestrzennie zintegrowany z sąsiednimi pomieszczeniami: jadalnią, kuchnią czy holem. W najpiękniejszych domach materiały i formy w nich występujące przenikają się wzajemnie tworząc harmonijną kompozycję kolorów i struktur.

Wykonamy dla Ciebie meble do salonu, które będą doskonale współgrały z innymi meblami już posiadanymi, lub z pobliską kuchenną zabudową. Zostaną wykonane w tych samych kolorach, z tych samych materiałów co posiadane, planowane lub do nich dopasowane.

Wśród naszych realizacji w tym zakresie są jednostkowe dizajnerskie meble, komody, stoły (również rozsuwane), stoliki, kompozycje regałowe oraz szafki i duże aranżacje RTV. W pokojach dziennych, w których spędzamy dużo czasu z rodziną i znajomymi, ogromne znaczenie ma estetyka mebla, jego wysoka jakość wykonania i użytego materiału. Takie meble właśnie wykonujemy – z użyciem fornirów, litego drewna, płyt perfekcyjnie lakierowanych w wysokim połysku, szkła i nowoczesnych okładzin jak np. fornir kamienny. Wielkim atutem naszych mebli jest doskonale wykonany detal i końcowa najwyższa jakość. Taki efekt osiągamy dzięki rzetelnej produkcji i skutecznie dobranym technologiom.

Meble indywidualnie projektowane to jak garnitur szyty na miarę – wymiar komfortu, luksusu i spełniania marzeń.

Możesz przyjść do nas z gotowym projektem lub pomysłem, ale możesz skorzystać z doradztwa i propozycji naszych projektantów. Z naszą pomocą wzbogacisz swoje już urządzone mieszkanie lub zrealizujesz oryginalną i wyjątkową aranżację przestrzeni dziennych, które będą cieszyć Ciebie i Twoją rodzinę.