Szafy i zabudowy

Szafy na wymiar wykonane przez naszą firmę to meble nowoczesne, trwałe i eleganckie, zaprojektowane i wykonane tak, by satysfakcjonowały najbardziej wymagającego klienta. Przy ich projektowaniu i realizacji za cel stawiamy sobie najwyższą jakość produktu. Zadowolenie klienta z użytkowania mebli wykonanych w naszej firmie jest dla nas sprawą priorytetową.

Nasze nowoczesne meble przyczyniły się do powstania wyjątkowej aury w niejednym mieszkaniu, domu, czy gabinecie. Oferujemy szeroki wybór materiałów, kolorów, faktur oraz akcesoriów, dzięki którym wystrój Twojego domu będzie maksymalnie bliski Twoim indywidualnym potrzebom estetycznym i funkcjonalnym.

Szafy na wymiar możemy wbudować w każdą istniejącą wnękę w mieszkaniu czy też domu, stosując drzwi na systemach jezdnych przesuwnych lub drzwi otwierane klasycznie. W prostych zabudowach wykorzystujemy systemy aluminiowe firmy Komandor, które możemy łączyć z płyta meblową, szkłem jednobarwnym lub grafika na szkle. Coraz częściej stosujemy nowoczesne systemy drzwi przesuwanych w dwóch lub w jednej płaszczyźnie, których atutem jest gładka, dyskretna powierzchnia frontów z niedostrzegalnym systemem jezdnym firmy Hettich.

Materiały na których pracujemy w przypadku drzwi klasycznych do szaf, to głównie MDF lakierowany o powierzchni satynowej lub w wysokim połysku. Stosujemy również fronty do szaf wykonane z płyt w okleinie naturalnej z drewna lokalnego lub egzotycznego. Na oryginalny wizerunek naszych szaf wpływają produkowane przez nas uchwyty – nowoczesne w formie, z litego drewna lub lakierowane. Drzwi do szafy otwierane klasycznie lub w systemie przesuwnym możemy również wykonać z płyt Moduloform o powierzchni dekorowanej wzorem strukturalnym. Ten nowoczesny produkt cieszy się coraz większa popularnością wśród klientów oraz uznaniem architektów oraz projektantów wnętrz.

Wysoka jakość stosowanych przez nas materiałów, nowoczesne rozwiązania techniczne mające na celu osiągnięcie najwyższego stopnia funkcjonalności, sprawiają, iż z naszych usług z roku na rok korzysta coraz więcej klientów. Jesteśmy też polecani przez naszych klientów ich znajomym lub rodzinie, co daje nam olbrzymią satysfakcję.