Meble użytkowe

Do biur, restauracji, salonów handlowych i usługowych – do każdego z nich jest potrzebny inny produkt, mający spełniać określone funkcje, ale przede wszystkim musi być niepowtarzalny, wyjątkowy, aby przykuwać uwagę i nie pozwalać odejść.

Punktem wyjścia naszej pracy jest projekt oparty na błyskotliwym pomyśle. Następnym krokiem jest kompleksowa realizacja mebli, okładzin, nietypowych kompozycji wystawienniczych, regałów i lad. Nasza firma oferuje jedno i drugie, a dzięki znajomości właściwości materiałów i nowych technologii, możemy sprostać oczekiwaniom klientów, którzy poszukują produktu wysokiej jakości.

W pomieszczeniach użytkowych ogromne znaczenie ma wytrzymałość mebla lub jego elementów. Dlatego dobranie odpowiednich materiałów poparte doskonałym wykonawstwem daje gwarancję odpowiednio długiej używalności. W zależności od potrzeb stosujemy płytę fornirowaną, laminowaną lub lakierowaną w dowolnym kolorze. Niezbędne bywają elementy z litego drewna. Wspaniałe efekty ekspozycyjne, wrażenie luksusu, dają meble lakierowane w wysokim połysku oraz szkło. Aby uzyskać miękko wykończone formy wykorzystujemy gięte powierzchnie lakierowane i fornirowane oraz płyty mineralno – akrylowe Corian – również z efektem iluminacji.

Mamy szerokie grono zadowolonych klientów, którzy cenią nas za fachowość na każdym etapie: projektowym, produkcyjnym i montażowym.

Jeśli potrzebujesz mebli, kompozycji meblowych oraz aranżacji do sklepu, baru, restauracji, gabinetu lub innego punktu usługowego, poszukujesz produktu perfekcyjnie wykonanego, spełniającego określone funkcje, a jednocześnie prezentującego się wyjątkowo atrakcyjnie i unikatowo, to jesteśmy właśnie dla Ciebie.

Nasze nowoczesne meble na wymiar będą służyć Twojej firmie przez wiele lat i zapewniamy, że będziesz usatysfakcjonowany, ponieważ na pierwszym miejscu stawiamy sobie najwyższą jakość produktu oraz profesjonalne traktowanie klienta.